Współpraca

Dlaczego warto współpracować ze Snow Is White?

Przede wszystkim dlatego, bo chcę, żeby Snow Is White był najlepszym blogiem o włoskich Dolomitach i Alpach.

Staram się, żeby każdy wpis miał jak największą wartość dla Czytelników i pomógł im spędzić urlop jak najciekawiej. Dlatego, chcę współpracować tylko i wyłącznie przy dobrych, wartościowych projektach.

Piszę tylko o stokach narciarskich, które sama odwiedziłam, a lubię narty i Włochy. We włoskich Alpach i Dolomitach spędziłam masę czasu i jestem jedną z lepiej jeżdżących narciarek na stokach.

Jeśli nie pamiętam czegoś, to informacji szukam u źródła, pytając na miejscu znajomych włoskich hotelarzy czy konsorcja turystyczne. Wpisy na blogu konsultuję też z moją siostrą Anią – instruktorką narciarstwa zjazdowego i wieloletnią rezydentką jednego z biur podróży w Dolomitach.

Chciałabym, żeby Polacy coraz częściej wybierali włoskie Dolomity i Alpy i to nie tylko na zimowe wyjazdy.

Mam doświadczenie w tworzeniu wartościowych contentów nie tylko dla branży turystycznej, ale też finansowo-ubezpieczeniowej. Pracowałam dla jednego z największych banków w kraju i jednej z największych grup finansowych w Europie Środkowej i Wschodniej.

Ponadto, bardzo dużo czasu spędzam we Włoszech, mogę długo opowiadać o kulturze poszczególnych regionów tego kraju. Świetnie znam włoski i klika innych języków.

Zapraszam do współpracy!

Kasia Münnich

PR, marketing, usługi językowe

munnich@wp.pl